
Наукова діяльність
-
Участь у громадському обговоренні нових нормативних документів МОН України
-
Написання наукових статей з проблем
-
Професійний розвиток вчителя в системі відкритої післядипломної освіти.
-
Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в роботі викладача
-
Науково-методичний супровід впровадження технологій змішаного навчання в системі ПО
-
Написання матеріалів тез та доповідей до науково-практичних конференцій
-
Участь у науково-практичних конференціях, семінарах та Інтернет-конференціях згідно з планом УМО на 2019 р.
-
Рецензування навчальних, наукових, навчально-методичних праць науково-педагогічних працівників та матеріалів навчальних освітніх закладів в рамках освітянських виставок
Методична діяльність
-
Удосконалення робочих, професійних програм і навчальних планів для категорій слухачів кафедри згідно плану-графіку ПК в УМО на 2019 р.
-
Оновлення навчальних наочних матеріалів (схем, діаграм, презентацій, відео) для проведення спецкурсів, тематичних дискусій та практичних занять за авторськими спецкурсами та темами.
-
Спецкурс «Створення електронного професійного портфоліо викладача (керівника ) засобами інструментів Google», Спецкурс «Програмні засоби та сервіси для візуалізації навчального матеріалу", Спецкурс «Застосування сервісу "Google Classroom" в роботі викладача (керівника)», "Використання віртуальної інтерактивної дошки в професійній діяльності викладача (керівника)", "Використання мобільних додатків Google в освітньому процесу закладів освіти".
-
Практичні заняття: «Online-сервіси в роботі викладача (керівника)», «Використання соціальних освітніх мереж в професійній діяльності викладача (керівника)», «Розвиток критичного мислення учнів на основі інформаційно-комунікаційних технологій» лекція, тематична дискусія «Використання STEАM- технологій в освітньому процесі»
-
Підготовка наочних та текстових матеріалів для дистанційних форм роботи категорій слухачів закріплених за кафедрою
-
Надання консультативної та науково-методичної допомоги іншим кафедрам УМО з питань інформаційно-комунікаційних технологій в системі відкритої освіти
-
Надання консультативної науково-методичної допомоги для кафедр та викладачів, методистів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та академій неперервної освіти України
-
Підготовка і проведення вебінарів, відкритих лекцій для експериментальних закладів освіти згідно планів співпраці
-
Підготовка і проведення виїзних тренінгів та семінарів для експериментальних закладів освіти згідно планів співпраці
Організаційна діяльність
-
Підготовка матеріалів до засідань кафедри
-
Участь у засіданнях кафедри
-
Відвідування занять викладачів кафедри:
-
Ляхоцька Л.Л.
-
Ларін С.В.
-
Антощук С.В.
-
Касьян С.П.
-
Гущина Н.І.
-
Андрос М.Є.
-
Участь в організації та проведені вебінарів, семінарів, конференцій, круглих столів кафедри
Наукова діяльність
-
Старший науковий співробітник лабораторії систем відкритої освіти, участь в науковій держбюджетні темі: «Теоретико-методичні засади проектування технологій навчання в системі відкритої післядипломної педагогічної освіти» (РК № 0115U002062) (з 2015-2017 р). Основі результати даної теми: Концептуальна модель проектування технологій навчання в системі відкритої післядипломної педагогічної освіти.
2. Науковий керівник експерименту всеукраїнського рівня за темою «Система наступності в розвитку професійної мобільності майбутніх педагогів у комплексі «ліцей-коледж» на базі Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» 2019-2024 р.(наказ Міністерства освіти і науки України від 27.12.2018 року № 1459)
3. Науковий керівник експерименту всеукраїнського рівня за темою «Формування інтегрованого освітнього середовища ліцею як фактор різнобічного розвитку особистості учня» на базі Запорізького класичного ліцею Запорізької міської ради Запорізької області 2018-2024 р.(наказ Міністерства освіти і науки України від 01.08.2018 № 834)
4.Офіційний опонент на дисертаційне дослідження Бовсунівського Валерія Миколайовича «Організація проектно-художньої діяльності вчителів технологій у післядипломній освіті », поданого на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (технічні дисципліни). Захист відбувся «26» листопада 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.19 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, м.Київ.
5.Офіційний опонент на дисертаційне дослідження Олійник Ірини Миколаївни «Розвиток готовності вчителя до формування навчально-пізнавальної компетентності молодших школярів у післядипломній педагогічній освіті», поданого на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти). Захист відбувся "06" жовтня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.133.06 в Київському університеті імені Бориса Грінченка, м.Київ.
![]() |
---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |